6 дивовижних переваг для здоров'я, які можна отримати від вживання насіння Чіа

​Яка ж користь від цих маленьких насінин?

Ці маленькі насінини відомі ще з давніх часів, а їх прихильниками були ацтеки і майя (слово "чіа" перекладається як "сила" на їх мові), забезпечують вас основними поживними речовинами з мінімальним вмістом калорій, інформує Ukr.Media.
Насіння Чіа контролює апетит

Насіння Чіа містить 11 грамів волокна на 30 грамів - це 42 відсотки від рекомендованої добової норми всього в одній порції! Як це працює: Чіа розширюється в кишечнику, стримуючи апетит. Додайте до ранкового смузі або йогурту насіння Чіа, щоб довше відчувати себе більш ситим. Експерти рекомендують перемішати дві столові ложки насіння Чіа у склянці води, щоб відбити потяг до їжі після обіду.
Насіння Чіа забезпечує силу кісток

30 грамів насіння Чіа також забезпечує 18% рекомендованої добової норми кальцію. Якщо ви нетерпимі до лактози або не є великим любителем молока, то ці маленькі насінини допоможуть забезпечити вас кальцієм, щоб ваші кістки були сильними, і допоможе запобігти остеопорозу.
Насіння Чіа може допомогти вам зі сном

Насіння чіа - це дрібні часточки триптофану, згідно з sharecare.com. Це амінокислота, що підвищує рівні мелатоніну і серотоніну в організмі. Це гормони, які підтримують стійкий сон.
Насіння Чіа допомагає контролювати рівень цукру у крові

Високий вміст клітковини у насінні Чіа уповільнює перетворення вуглеводів на цукор і цукор на жир під час процесу травлення, згідно з diabeticconnect.com. Це допомагає постійно підтримувати нормальний рівень цукру в крові.
Насіння Чіа зволожує шкіру

Насіння Чіа також доступне у вигляді сироватки. Експерти пропонують застосовувати її безпосередньо для сухої шкіри або на кутикулу для негайного зволоження. Ви також можете додати декілька крапель до звичайного лосьйону для додаткового зволоження. Високий вміст Омега-3 означає, що насіння Чіа володіє протизапальними властивостями, які можуть зменшити почервоніння і відновити суху шкіру.
Насіння Чіа оберігає серце

Насіння Чіа переповнене Омега-3 жирними кислотами, навіть більше, ніж насіння льону та лосось, і цей здоровий жир є ключем до здорового серця. Високий рівень жиру в крові підвищує ризик розвитку серцевих захворювань, а Омега-3 знижує рівень тригліцеридів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ