Головна > Цікаві новини > Японці почали будувати вражаючі будинки з пінопласту

Японці почали будувати вражаючі будинки з пінопласту


26-11-2018, 11:49. Розмістив: redaktor
​Цей народ вже настільки багато разів пройшов вздовж і впоперек різні ремесла, що дійшов до крайнощів.

Ось, що дійсно вражає, так це їх винахідливість і цього разу будинки, зроблені з ПІНОПЛАСТУ!
Сьогодні по всій землі тисячі сімей націлені на те, щоб мати якісне і зручне житло. Але вартість відповідного будинку або квартири, які задовольнили б потреби сім'ї, настільки висока, що для багатьох людей бажання мати свій будинок, так і залишається мрією.
Винахідливі японці знайшли новий матеріал для зведення будинків - всім відомий пінопласт. Використовуючи цей поширений матеріал, можна досить швидко проектувати і зводити дійсно якісні і теплі будинки. Важливим чинником є і доступність такого власного будинку. Вартість такого житла, більш ніж доступна - близько 2000 доларів.

Пінопласт не менш підходящий будівельний матеріал, як цегла або бетон. Щоб будинки були максимально надійними і довговічними, пінопласт покривається спеціальним вогнетривким матеріалом.
Якість будинку - першочергове питання. Ще один плюс цієї технології: завдяки її використанню, будівництво власного житла займає близько 2 діб!

Після того, як будинок побудований, пінопласт обробляється шаром шпаклівки, який оптимально розроблений з урахуванням сучасних норм і тенденцій домобудівництва.
Ще одне цікаве рішення, це облаштування вікон - прорізи для них просто вирізаються у стінах. Завдяки такому способу, є можливість підібрати різний розмір і конструкцію вікон, що також дуже зручно і практично.
Як видно на фотографіях, у пінопластових будинків не зовсім звичайна форма. За задумом конструкторів, форма півсфери дозволить максимально підвищити опірність землетрусів, які в Японії зустрічаються досить часто.

Згідно з розрахунками експертів, термін експлуатації таких будинків становить 300 років. На відео наочно видно, що будинок виходить гарний, теплий і економічно вигідний! Крім того, як зовні, так і всередині, житло виглядає бездоганно.Повернутися назад