За Кубок Мукачева з мотокросу боролись 68 учасників

Мукачівська міська рада та СТК «МУКАЧЕВО-МОТО» ім. Г.Черепані 15 липня провели II відкритий Кубок Мукачева з мотоциклетного кросу.


У змаганнях взяли участь 68 учасників, а саме - з Києва, Ужгорода, Мукачева, Берегова, Іршави, Дніпра, Виноградова, Хмельницького, Івано-Франківська та інших куточків нашої країни.

Траса для проведення змагань з кожним роком стає цікавішою та технічно складнішою. Якість траси оцінили найкращі гонщики України, серед яких також призери Європи. Вона настільки сподобалась, що спортсмени з різних куточків України після гонки залишились на тренування.

Кубок Мукачева не є комерційною подією, організатори дякують за підтримку Мукачівському міському голові Андрію Балозі, ТОВ «Агрошляхбуд-М», Мукачівському ПМК 77, мережі АЗС «Маркет», ПП «Карпат-Буд», ТОВ «АВЕ», ТОВ «АВТО Люкс», ТОВ «Експрес транспорт і логістика», ТОВ «Закарпатєвротранс», ФГ «Світ м’яса», ТОВ «Транс-Карпати-М», Мотолюкс, ТОВ «ГІД», ТОВ «АТЛ», ФОП Богович М.Ф. та телеканалу Sirius.

Як зазначають організатори, потрібно і надалі продовжувати розвивати цей вид спорту у Мукачеві та особливо підтримувати молодих та юних спортсменів в досягненні їх спортивних мрій.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.