Громада села Шенборн одноголосно за приєднання до Мукачівської ОТГ (ФОТО)


Відповідне рішення було ухвалено сьогодні за підсумками громадського обговорення ідеї приєднання села під Мукачевом до міста у об’єднану територіальну громаду.
– Кілька тижнів тому на сесії сільської ради депутати підняли питання продовження консультацій з громадськістю питання приєднання Шенборна до Мукачівської територіальної громади. Тому сьогодні, відповідно до Розпорядження сільського голови, відбулось ще одне громадське обговорення, на якому мешканці мали нагоду не лише почути переваги об‘єднання, а й обговорити наслідки аналогічних рішень прийнятих Павшинською, Нижньокоропецькою та Лавківською громадами, – інформує експерт з децентралізації Володимир Феськов, який також взяв участь у обговоренні. – Цього разу в залі звучали конкретні очікування людей від об’єднання: від вирішення проблеми сміттєвого полігону та каналізації, до автобусу для старшокласників села; все озвучене ретельно зафіксовано головою села для подальших переговорів з містом. За підсумком – проголосували «за!» усіма присутніми в залі мешканцями.

Як і на громадському обговоренні в селі Нове Давидково на зустрічі з громадою Шенборна був присутній також народний депутат Віктор Балога, який був обраний від цього виборчого округу. Нардеп відповів на усі запитання присутніх щодо процесу децентралізації та власне утворення Мукачівської ОТГ.
Зауважимо, що до цього громада села Шенборг вагалася, чи приєднуватися до Мукачівської ОТГ. Сьогоднішнє рішення відкрило можливість подальшого процесу приєднання села до міста.
– Наступний крок – засідання Шернборнської сільської ради, де рішення про приєднання прийматимуть депутати. Для цього у них, за підсумком сьогоднішніх обговорень, значно більше мотивації та аргументів. А поки констатуємо: шоста громада очікує приєднання. Мукачівська ОТГ набирає обертів, – зауважив Володимир Феськов.

Зауважимо також, що громада села Ключарки також закликала голову села та депутатів сільради відновити діалог щодо приєднання до Мукачівської ОТГ.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ