Три мукачівські школи потрапили в український ТОП-200 за результатами ЗНО з біології

Освітні заклади у рейтинговій таблиці розміщені за рейтинговими балами, які розраховані на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих випускниками освітніх закладів з української мови та літератури, а також з урахуванням загальної кількості складених тестів ЗНО випускниками кожної школи.
Як повідомляє прес-служба Мукачівської міської ради, три освітні заклади міста увійшли до всеукраїнського рейтингу ТОП-200 з успішності складеного тесту ЗНО з біології. Освітні заклади у рейтинговій таблиці розміщені за рейтинговими балами, які розраховані на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих випускниками освітніх закладів з української мови та літератури, а також з урахуванням загальної кількості складених тестів ЗНО випускниками кожної школи.
Освітні заклади міста посіли рейтингові місця з 139-го до 168-го139-те місце всеукраїнського рейтингу посіла Мукачівська ЗОШ№13, на 147-му місці розмістилася Мукачівська гімназія. Замикає трійку місцевих закладів у рейтингу НВК №11 – 168-ме місце. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ