У Мукачеві поліцейські навчали дітей правилам безпеки на дорозі

У Мукачеві поліцейські навчали дітей правилам безпеки на дорозі
З другокласниками Мукачівської гімназії та дошкільнятами навчально-виховного комплексу №10 поліцейські провели пізнавальне заняття. Разом з правоохоронцями дітвора пригадала вимоги до маленьких пішоходів, пасажирів та велосипедистів.

Сьогодні, 20 вересня, працівники Мукачівського відділу поліції провели з учнями другого класу міської гімназії правовий урок на тему дотримання правил дорожнього руху. Заняття проходило у формі діалогу. Майор поліції Мар’яна Захарова розповіла школярам про вимоги, яких повинні дотримуватись усі учасники дорожнього руху. Діти наввипередки демонстрували свої знання про пішохідний перехід, світлофор та інші знаки, які регулюють рух на дорозі.

Працівники поліції показали школярам мультфільми про безпеку на дорозі та всім подарували пам’ятки з основними вимогами, яких повинні дотримуватись неповнолітні як учасники суспільства.

Захопливо слухали поліцейських і дошкільнята навчально-виховного комплексу №10 у місті Мукачеві. Діти демонстрували правоохоронцям різні небезпечні ситуації, використовуючи велосипеди та візки, та способи їх уникнення за умови дотримання правил поведінки на дорозі.

Працівники поліції відповіли на усі запитання, які цікавили мукачівську дітвору, та побажали їм бути законослухняними та дисциплінованими учасниками дорожнього руху.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ