На Мукачівщині на кір захворіло майже 20 дітей

На Мукачівщині на кір захворіло майже 20 дітей
18 дітей загальноосвітньої школи у селі Горонда Мукачівського району захворіли на кір. Заклад закрили, а навчальний процес призупинили. Про це повідомила Вікторія Тимчик, завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) і профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України.

«17 дітей (учні від 3-го до 11-го класів) мають легку форму перебігу захворювання і перебувають на амбулаторному лікуванню, одна дитина госпіталізована в інфекційне відділення обласної дитячої лікарні в Мукачеві», – прокоментувала Вікторія Тимчик.

Протягом літніх місяців епідситуація була спокійною, наголошують у Закарпатському лабораторному центрі МОЗ України, поодинокі випадки кору реєструвалися по всій області за винятком Берегівщини. «З початком навчального процесу ми очікували деяке збільшення, про стабілізацію епідситуації зможемо говорити у жовтні-листопаді, після того як пройде кілька інкубаційних періодів», – пояснила Вікторія Тимчик.

Попередній спалах кору на Закарпатті епідеміологи зафіксували у травні, коли на кір захворіло понад 56 учнів школи села Чорна Тиса.

Упродовж 2018-го року на Закарпатті на кір захворіли 2 981 осіб: 553 дорослих і 2 428 дітей.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ