Лікар Комаровський зібрався в Мукачево на вакцинацію


Лікар Комаровський зібрався в Мукачево на вакцинацію


Відомий лікар-педіатр ініціював дискусію з приводу вакцин, у відповідь народний депутат Віктор Балога запросив Євгена Коморовського приїхати у Мукачево, і проінспектувати, як усе відбувається в місцевій лікарні.
– Доктор Комаровский закликає політиків висловитися з приводу щеплень. У мене пропозиція. Пане Євгене, запрошую на вихідні в Мукачево. Дату називаєте Ви. Програма така: 1. Сходимо разом і я на Ваших очах провакцинуюся і ми подамо приклад всім іншим. 2. Мені буде приємно показати Вам єдине місто в Україні, де виконується ст. 49 Конституції про безкоштовну медицину. Гарантую, Вам буде цікаво. 3. Сходимо на рибалку. На форель. Без Путіна. Я на повному серйозі. Чекатиму від Вас відповіді. Щиро, – написав у своєму Facebook політик.

Євген Комаровський відповів у ході дискусії на сторінці народного депутата:
– Віктор Балога неожиданно и приятно. Я серьезно. В моем рейтинге политической адекватности наметился лидер! Кстати, кандидаты в президенты, которых я просил высказаться, молчат - берегут нервный электорат... Из Харькова в Мукачево путь не близкий, боюсь за выходные не управимся. Опять-таки плановую вакцинацию не делают на выходных – не будем же мы отрывать врачей от заслуженного отдыха! Но предложение принято с благодарностью. Уверен, форель ( и не только она) нас ждет! Ещё раз спасибо за адекватность и взаимопонимание.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ