Мукачівці вибороли 2 золоті медалі на Чемпіонаті України з Кіокушинкайкан Карате (ФОТО)

22 вересня у місті Дніпро відбувся Чемпіонат України серед чоловіків, жінок та Юніорів 14-15 років з Кіокушинкайкан Карате ІКО Мацушима.?
Збірна команда Закарпатської області молодіжного клубу «Яструб» на чолі з тренером Сергієм Матьковскі (2 дан) теж взяли участь у цьому важливому турнірі. Троє спортсменів та сам тренер захищали честь Закарпаття та їхнього клубу, і для цього заздалегідь тренувалися і вдосконалювали себе з дня на день. 

У відкритому турнірі взяли участь близько 100 спортсменів з різних куточків України. Команди конкуренти з різних федерацій (Кан,Шинкіокушин,WKB, Будокай,КWF,IFK..та інші) були представлені на урочистому відкриті змагань.
На жаль не всім Мукачівцям вдалося здобути нагороди з Дніпра, але двом спортсменам все ж таки вдалося завоювати Золото і привезти його на Закарпаття.
  • Леньо Максим - 1 місце.(14-15 років)
  • Матьковскі Сергій Сергійович - 1 місце (чоловіки 18-35) + нагорода за Найкращу Техніку!
— Я хочу щоб їхні емоції хвилювань не були вищими за їх можливості. А це можна добитися лише досвідом змагань. Коли ти щоразу береш участь у змаганні...то страх перед суперником, і перед татамі зникає..і залишається впевненість і жага до перемоги!, - зазначив тренер Сергій Матьковскі.

Також на цих змаганнях було урочисте вручення поясів та сертифікатів спортсменам, які успішно пройшли атестацію на дан-тесті на Національних Зборах. Тим самим Матьковскі Катерина отримала свій очікуваний пояс 2 -дан!
До речі, сам тренер МК «Яструб» вже через 2 місяці у складі збірної України буде захищати честь на Чемпіонаті Світу, який відбудеться в Китаї.ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.