Мукачівка Ліна Староста стала Чемпіоном України у категорії Full Fashion Look (ФОТО)

​​Окрім цьої номінації, мукачівка стала кращою в країні у категорії барберів.
З 17 по 19 жовтня у місті Львів відбувся ХХІ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу.
Участь у Чемпіонаті взяла велика кількість учасників з усієї України, серед яких була і мукачівка Ліна Староста. Загалом було кілька номінацій у різних категоріях, серед яких перукарі, стилісти, барбери, візажисти, майстри манікюру, моделювання нігтів та дизайну, майстрів з моделювання брів та інші.
Як розповіла Mukachevo.net Ліна Староста вона виступала у двох категоріях Full Fashion Look та Best barber за направленням фрістайл. У категорії барбер вона зайняла ІІ почесне місце, а у чоловічій категорії Full Fashion Look вона виборола І місце серед всіх учасників Чемпіонату.

За словами висококваліфікованих суддів міжнародного рівня Ліна Староста показала модну вуличну Fashion моду, її зачіска передавала останні тенденції, які властиві сучасній молоді.
У категорії барбер вона виконала повсякденну салонну стрижку, але з чітко вираженими силуетними формами, які підкреслюють мужність чоловіка.
— Я дуже переживала, адже на сам конкурс барбер давали годину, я випадково зробила все скоріше. Думаю якби я не нервувалась зробила би все ще краще. Але уявіть, хоч я зайняла ІІ місце, на першому місці нікого не було. Тобто інші всі зайняли ІІІ місця, - розповіла Mukachevo.net Ліна Староста.
Манекенами Ліни виступили Дмитро Недбайло та вже не змінний Мілан Тимошенко.

Так, мукачівка стала золотим чемпіоном України з Full Fashion Look та срібним чемпіоном України з barber.
Цей титул відкрив їй двері на Чемпіонат світу, який відбудеться наступного року у Парижі. Але, як зазначає мукачівка, аби взяти участь у конкурсі потрібен спонсор, тому запрошує до співпраці усіх бажаючих.
За цей рік я відвідуватиму спеціальні підготовчі курси, для спілки професіоналів України, які готують учасників саме до Чемпіонату світу.
Особливу подяку Ліна Староста висловлює своєму тренеру Алексу Митирному, який весь час її підтримував та підтягував де потрібно.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ