Мукачево потрапило у топ-список міст, які радить відвідвідати "Інспектор. Міста"

Мукачево потрапило у топ-список міст, які радить відвідвідати "Інспектор. Міста"
Вже цієї осені на телеканалі "1+1" на екрани вийде новий сезон "Інспектор.Міста" з її ведучим Володимиром Остапчуком.
У Цьому сезоні інспектор відвідав 6 гарних міст: Скадовськ, Калуш, Вінницю, Заліщики, Кропивницький та наше Мукачево. Тут Остапчук перевіряв освіту, медицину, різні сфери послуг та інше. Але перевірка була не лише для того, аби віддати "гордість" або "Ганьбу" міста, а й для того, що б виявити прихований потенціал міста.
За словами Володимира Остапчука, туризм в Україні дуже недооцінений, в Україні є чимало міст які потрібно обов'язково відвідати. пише "1+1".
Так, за результатами перевірки ведучий "Інспектор.Міста" обрав 3 міста для обов'язкового відвідування, а саме: Скадовськ, Вінницю та Мукачево.
У Скадовську його вразили лікувальні властивості моря, у Вінниці дуже смачна українська кухня. А от що сказав Володимир про Мукачево:
— Сюди мають їхати всі, хто обожнює випічку, бо тут роблять найсмачніші струделі. А ще в Мукачеві гарно продумана інфраструктура: є велосипедні доріжки, багато симпатичних ресторанчиків. А скільки сувенірів можна купити! Але і це не все. У місті багато винограду. Завдяки особливому мікроклімату, він дуже смачний і з нього там роблять неймовірне вино, — розповів ведучий.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ