Мукачево зробило ще один крок до створення ОТГ

​​​​Мукачево зробило ще один крок до створення ОТГ
Сьогодні Мукачівська міська рада прийняла рішення про добровільне приєднання. Такі самі рішення напередодні прийняли Нижньокоропецька, Павшинська, Новодавидківська, Лавківська та Шенборська сільські ради.
​​Також депутати затвердили план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади. Так, буде проведено розрахунки обсягу доходів та видатків територіальної громади міста обласного значення після приєднання, моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету, повідомляє Мукачівська міська рада.
Мають і підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Як зазначив міський голова Андрій Балога згідно законодавства ОДА мала надати висновок, «натомість ні позитивного, ні негативного висновку в адміністрації не надали. Надали відписку, що нібито державні адміністрації не мають право надавати такий висновок щодо відповідності актів органів місцевого самоврядування Конституції. Натомість шість створених ОТГ на Закарпатті такий висновок надали, а Мукачеву – нібито не мають повноважень надавати», - зазначає міський голова.
Міський голова зауважує, що якщо ОДА такого висновку не надає, то місто звернеться до центральних органів влади.
— Якщо на Закарпатті ОДА блокує найуспішнішу реформу в Україні – процес децентралізації, то Мукачево звернеться до Кабміну, щоби вирішити долю Мукачівської об’єднаної територіальної громади, - прокоментував Андрій Балога.​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ