Мукачівський підприємець бореться за збереження кафе в будівлі театру

Мукачівський підприємець бореться за збереження кафе в будівлі театру


До редакції телеканалу «М-Студіо» звернувся власник кав’ярні, що працює у будівлі Мукачівського драматичного театру. Наразі Юрій Ревицький у правовому полі бореться, щоб його заклад не закрили. У травні частину приміщення, яке він орендує, вже відсудили.

Пан Юрій вже вдруге змушений боротися за те, щоб його кав’ярню не закрили. Розповідає: свого часу начальник відділу культури звернувся до власника кав’ярні з приводу угоди. Тоді її переуклали, і чоловікові підняли орендну плату. Проте підприємець на це не погоджується і хоче за старим договором утримувати свою кав’ярню у будівлі Мукачівського драматичного театру до 2020 року.

Напередодні до пана Юрія прийшов начальник Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради і висловив прохання, щоб той залишив приміщення. У травні таким самим чином вже припинила працювати тераса закладу.

Чоловік вирішив через ЗМІ звернутися до чиновників та сподівається, що вони спільно зможуть знайти вирішення ситуації, яке влаштує всіх. ​​

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ