У Мукачеві завершився турнір з боротьби імені М. Токаря

У Мукачеві завершився турнір з боротьби імені М. Токаря


Вихідними у Мукачеві пройшов ювілейний, 20 міжнародний турнір, присвячений першому президенту Закарпатської обласної федерації з греко-римської боротьби Михайлові Токарю.

Для участі у турнірі імені Михайла Токаря приїхали учасники із 10 країн світу та з усіх куточків України. Цей турнір у колі спортсменів вважається одним з найпрестижніших.

Сергій Мулейко – бронзовий призер Олімпійських ігор в Атланті привіз на турнір чотири команди. В результаті серед його підопічних – 6 чемпіонів, 2 срібні та 2 бронзові призери.

Переможців нагороджували після проведення фінальних боїв. Учасники відзначили: конкуренція за призові місця була чималою.

Олег Кірілов – один з призерів . Каже, цей турнір йому надав ще більше досвіду та впевненості, а зараз має чим пишатися – він переможець.

Греко-римська боротьба – один із найпопулярніших видів спорту, а все через те, що юнаки тут навчаються дисципліні, порядку, самоконтролю та набираються мужності, сміливості та відваги. Вже наступного року спортсмени знову з’їдуться до Мукачева, аби взяти участь у престижному міжнародному турнірі з греко-римської боротьби.ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.