Міськрада Мукачева на сесії змінила бюджет і перейменувала вулицю (ВІДЕО)

Міськрада Мукачева на сесії змінила бюджет і перейменувала вулицю (ВІДЕО)


Внесли зміни до бюджету, перейменували вулицю, а також зареєстрували право власності на комунальне майно. Такі рішення приймали депутати на черговому засіданні Мукачівської міської ради.

Майже 2 мільйони гривень міськрада виділила на лікування містян в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова. За ці гроші міський бюджет оплачує послуги з надання високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям Мукачева. Цьогоріч у інституті медичну допомогу вже отримали 13 мукачівців на загальну суму майже 800 тис. гривень. Також на сесійному засіданні депутати внесли зміни до програми безоплатного та пільгового відпуску ліків у разі амбулаторного лікування певних груп населення.

Своїм рішенням депутати і внесли певні зміни до міського бюджету. Розподілять кошти на забезпечення видатками споживання установ, що фінансуються з бюджету.

Також на сесійному засіданні депутати прийняли рішення перейменувати вулицю Олекси Борканюка на вулицю Золтана Мички. Розглянули і низку земельних питань. З’явились пропозиції переглянули ціну на земельні ділянки, які передаються у приватну власність шляхом викупу. На думку деяких депутатів, окремі ділянки продають за цінами, нижчими за ринкові.

Всього під час сесійного засідання депутати розглянули більше 30 питань порядку денного. Вже на наступному черговому засіданні міські обранці планують затверджувати бюджет на наступний рік. ​

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.