"Червене вино 2019": 40 кращих виноробів представлять вина на фестивалі в Мукачеві

"Червене вино 2019": 40 кращих виноробів представлять вина на фестивалі в Мукачеві (ВІДЕО)
Знаменитий винний фестиваль "Червене вино" відбудеться вже традиційно з 9 по 14 січня 2019 року у парку Перемога в Мукачеві..
Як розповів сьогодні на прес-конференції присвяченій фестивалю президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор, на фестивалі гостей чекає кілька цікавинок. Одна з них відбудеться 10 січня — це традиційна винна конференція, яка присвячена винному туризму.
— Беззмінно ці конференції проходять за участі міжнародних виноробів, представників винної галузі. Цього разу на конференції презентуватимуть формат таких нюансів, які є в Інтернеті, тобто програмування стосовно винного туризму, пропозиції для винних фірм, також буде презентовано оновлену карту винного туризму. Тут ви не побачите багато знайомих імен, в той же час тут можна побачити багато нових імен, - зазначив Федір Шандор.
У той же день відбудеться традиційна експертна дегустація, аби оголосили 13 січня краще вино фестивалю у 3-х номінаціях: Краще червене вино, краще фестивальне вино, і міський голова Мукачева оголосить свій вибір.
Далі дійство переходить у парк Перемоги, де відбудеться офіційне відкриття фестивалю Червене вино 2019.

В.о. директора Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко зазначила, що цього разу обиратимуть і "краще народне вино". Разом з тим Разом з тим вона розповіла за "Закарпатський кошар". Мається на увазі, на фестивалі пропонуватимуть закарпатські продукти, які гарно поєднуються з різними видами вина.
Офіційна реєстрація учасників стартувала від сьогодні, і триватиме вона 2 тижні. Реєстрація проходитиме у приміщенні ЦНАПу.
Також, Федір Шандор розповів, що вже у 2020 році на фестивалі вина буде представлено лише ліцензовані вина і сертифіковані.
— Винороби мають можливість прийти на фестиваль 2020 року з чесним законним вином на продаж..., - додав Федій Шандор.
Також у багатьох виноробів з'явились і додаткові винні продукції, цього року на фестивалі буде презентована винна фармація, це так звана ампелотерапія та енотерапія. Виноградні соки посортово, а також ігристі вина.
На фестивалі представлять першу закарпатську дистиляційну палинчарню.
Що стосується концертної частини, вона буде складатись з колядницьких колективів. Проводитимуться інтерактиви, сімейні ігри, з призами.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.