Криве дзеркало душі: мукачівка продала сестру та племінника в жебрацьке рабство

Криве дзеркало душі: мукачівка продала сестру та племінника в жебрацьке рабство


Як повідомляється на сайті “Експрес“, багатодітна мати з Мукачева за дві з половиною тисячі доларів продала свою звідну сестру та її малолітнього сина.

“На такий злочин жінка, яка має непогашену судимість, пішла задля поліпшення власного матеріального становища. Мати трьох малолітніх дітей достеменно знала, що її сестра після смерті чоловіка ніде не працює та перебуває в уразливому матеріальному становищі. Тож звернулася до свого знайомого, щоб знайшов тих, хто хоче отримати в експлуатацію для жебракування матір та її сина. Про наміри жінки продати родичів в жебрацьке рабство чоловік повідомив правоохоронців і погодився на залучення його до проведення негласних слідчих дій з метою документування неправомірної поведінки”, – йдеться у повідомленні.

Тим часом жінка вже почала вербувати звідну сестру для заняття жебрацтвом. За те, що поїде з сином на три місяці в Рівне, запропонувала їй тисячу доларів. А сама за послуги з посередництва мала отримати 500 “зелених”. Жінка відмовилася навідріз. Спритниця почала вмовляти ще одну родичку, щоб вплинула на звідну сестру. Але та також відмовилася. Тоді вербувальниця вирішила діяти радикально. Із знайомим, який був залучений поліцією для негласних слідчих дій, на його автомобілі з іноземною реєстрацією під’їхала до будинку звідної сестри. Під приводом надання незначної суми коштів для купівлі цукерок дитині заманила жінку з її сином у машину. Водій дав їй дві з половиною тисячі доларів. Тисяча з яких перепадала вербувальниці, а півтори тисячі — її звідній сестрі, яка мала віддати 500 доларів родичці за посередницькій послуги.

Щойно зловмисниця отримала гроші, до автомобіля підійшли працівники поліції. Зрозумівши, що попалася “на гарячому”, жбурнула гроші між сидіння іномарки. Але це не врятувало від покарання. Вироком суду вербувальницю визнано винною у скоєнні злочинів, передбачених частинами 1 та 3 статті 149 Кримінального кодексу, і позбавлено волі на п’ять років з дворічним іспитовим терміном. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ