Студенти Мукачівського коледжу творчо розповіли школярам про свій заклад

Студенти Мукачівського коледжу творчо розповіли школярам про свій заклад
Днями у Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі пройшло свято-презентація для учнів шкіл Берегівського району.

«Крок до успіху» – захід, під час якого студенти розповідали про переваги навчання у МКТЕК та презентували спеціальності, на які сюди можна вступити.

Вже традиційно МКТЕК організовує зустрічі для майбутніх абітурієнтів, під час яких знайомлять школярів із спеціальностями, на які можна вступити до цього навчального закладу.

Оскільки цього разу гостями були учні шкіл Берегівського району, родзинкою заходу були виступи на угорській мові.

Студенти творчо підійшли до презентації своїх спеціальностей. У формі різних конкурсів допомагали школярам дізнатись, якими вміннями варто володіти у тій чи іншій професії.
Вступ до МКТЕК – це не лише навчання та пари, а і можливість розкрити свої таланти та проявити їх у повній мірі, кажуть викладачі. Тому під час концерту студенти та гості заходу вражали своєю творчістю та навіть встановлювали рекорди.

Також студенти-третьокурсники розповіли про можливості проходження практики, та посади, які після навчання мають змогу займати. Студенти коледжу розповіли про роки навчання у МКТЕК та майбутні перспективи. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ