Передноворічна сесія у Мукачеві: землі та торги, передача майна, бюджет і зміни


Вже завтра, 26 грудня, у Мукачеві відбудеться позачергова сесія міської ради.
За інформацією сайту “ПЕРШИЙ.com.ua“, на порядок денний сесії буде винесено 35 проектів рішень. Під час засідання мукачівські депутати прийматимуть рішення у сферах економічного і соціального розвитку, землі та комунальной власності, а також вноситимуть зміни до бюджету.
Зокрема, значна частина проетів рішень стосується безоплатного прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади навчальних та медичних закладів, а також зхатверджень передавальних актів майна.
Також депутати затверджуватимуть регламент виконкому та Регламенту виконавчих органів Мукачівської міської ради.
Крім того, на порядку денному і проект рішення про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгаху формі аукціону.
Під час завтрашньої сесії мукачівські обранці прийматимуть і чергове рішення про перейменування вулиць міста та внесуть зміни до бюджету 2019.
До уваги читачів сайту  “ПЕРШИЙ.com.ua” перелік проектів рішень Порядку денного 71-ої позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 26 грудня 2019 року:
1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
2. Про затвердження Регламенту виконавчих органів Мукачівської міської ради.
3. Про перейменування назв вулиць міста.
4. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
5. Про надання дозволів, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.
6. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.
7. Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м.
загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево.
8. Про затвердження актів приймання-передачі майна, нематеріальних активів та документів територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен, що перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівського району» Мукачівської районної ради.
9. Про затвердження актів прийому-передачі майна закладів культури територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен, що перебуває в оперативному управлінні (оренді або в іншому праві користування) відділу культури Мукачівської районної державної адміністрації.
10. Про затвердження актів прийому-передачі майна закладів освіти  територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен, що перебуває в оперативному управлінні (оренді або в іншому праві користування) Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації.
11. Про безоплатне прийняття майна бюджетних установ та закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна бюджетних установ та закладів медицини та охорони здоров’я, їх нематеріальних активів та відповідних документів.
12. Про безоплатне прийняття майна бюджетних установ та закладів сфери культури, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна бюджетних установ та закладів сфери культури, їх нематеріальних активів та відповідних документів.
13. Про безоплатне прийняття майна бюджетних установ та закладів сфери освіти, їх нематеріальних активів та відповідних документів із спільної власності територіальних громад сіл Лавки, Павшино, Шенборн, Нижній Коропець, Нове Давидково, Дерцен у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердження актів по прийому-передачі майна бюджетних установ та закладів сфери освіти, їх нематеріальних активів та відповідних документів.
14. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Дерценської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
15. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Лавківської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
16. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Нижньокоропецької сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
17. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Новодавидківської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
18. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Павшинської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
19. Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Шенборнської сільської ради, яка припиняється в результаті реорганізації шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.
20. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) «Дерценська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мукачівської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 34919686).
21. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) «Лавківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Мукачівської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 34919885).
22. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) «Нижньокоропецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Мукачівської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 34919911).
23. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) «Новодавидківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мукачівської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 34919801).
24. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) «Павшинська загальноосвітня школа І ступеня» Мукачівської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 34920052).
25. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Дерценського дошкільного навчального закладу Дерценської сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34799443).
26. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Лавківського дошкільного навчального закладу Лавківської сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34855633).
27. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Нижньокоропецького дошкільного навчального закладу Нижньокоропецької сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34855717).
28. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Новодавидківського дошкільного навчального закладу Новодавидківської сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34991563).
29. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Павшинського дошкільного навчального закладу Павшинської сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34855722).
30. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади юридичної особи – комунальної організації (установи, закладу) Шенборнського дошкільного навчального закладу Шенборнської сільської ради Мукачівського району (код ЄДРПОУ 34855738).
31. Про передачу майна Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади в оперативне управління.
32. Про передачу майна з балансу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління».
33. Про внесення змін до Програми капітального ремонту об’єктів комунальної власності м.Мукачева на 2019 – 2020 роки, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р.
№ 1258.
34. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.
35. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево  на 2019 рік.
Підготувала Саша Клімова

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ