Засідання президії Ради ветеранів Мукачівського району відбулося в Мукачівській РДА

У Мукачівській РДА відбулося засідання президій Ради ветеранів Мукачівського району. Головував на засідання керівник Ради ветеранів району Іван Дмитрович Качур. На зібранні були присутні: заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, головний лікар Центру надання первинної медико санітарної допомоги Вікторія Лані, які також є членами президії. Взяв участь у засіданні президії Ради ветеранів селищний голова Кольчина Микола Дуб.
Засідання президії розпочав своїм виступом голова Кольчинського осередку Ради ветеранів району Василь Іванович Удут, який підкреслив важливість співпраці з селищним головою та депутатським корпусом Кольчина.
Цей момент був співзвучним другим питанням, яке розглянули члени президії: Про співпрацю Ради ветеранів району з органами місцевого самоврядування.
Голова Ради ветеранів району Іван Дмитрович Качур анонсував проведення Пленуму Ради ветеранів у березні поточного року. Також у виступі Івана Дмитровича йшлося про те, що Рада ветеранів району долучилася до всеукраїнської Естафети пам’яті «Слава визволителям України», в рамках якої планується проведення ряду заходів та місцевих та районному рівні.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ