Голова Мукачівської РДА звітував перед громадою та сільськими головами (ВІДЕО)

Звітність перед громадою та сільськими головами Сергій Гайдай розпочав з освітніх питань.
 

До розвитку освіти вдалося залучити кошти так званих «альтернативних джерел». Наголосив голова РДА, що питання розвитку культури не лише в районі, а і в області болюче, оскільки кошти виділяються,

У 2018 році планують провести цей фестиваль ще більш масштабно. Уряд Угорщини пообіцяв відправити на фестиваль п’ятірку кращих виноробів своєї країни. У сфері соціального захисту вдалося придбати 2 будинки для дітей сиріт (державні кошти) . Також за 2017 рік отримали чимало гуманітарної допомоги.

Щодо медицини, то кажуть, залишки з медичної субвенції є, проте проблема виплат зарплатні медичним працівникам є. Така ж проблема з освітніми коштами. Залишки з субвенції є, проте постанова кабміну не дозволяє спрямовувати їх так, як необхідно. Ну і відзвітували про болюче – дороги.

Адже у 2017 році дороги передали на утримання району. У звязку з цим отримали більше фінансування на дороги. Проте нюанс в тому, що витрачати ці кошти можна лише на проведення середніх поточних та капітальних ремонтів. головним досягненням вважає налагодження співпраці із сільськими головами, районною радою та обласною.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ