Посол Румунії Крістіан-Леон Цуркану зацікавився новаціями міста Мукачева (ФОТО)

Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні відвідав місто над Латорицею.

Очільник Мукачева Андрій Балога провів сьогодні зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану, який наразі перебуває з візитом на Закарпатті.

Крістіан-Леон Цуркану є членом Румунського Дипломатичного і Консульського Корпусу з 2003 року. В Україні працює з серпня 2016 року.

У Мукачеві пан Посол цікавився розвитком гуманітарної сфери міста, наданням освітніх послуг представникам нацменшин, впровадженням положень нового освітнього закону. Цікавився дипломат й залученням іноземних інвестицій в економіку міста. Нещодавно в місті міжнародна компанія «Флекс» розширила виробництво. Успішно працює найбільший в світі виробник лиж «Фішер».

Загалом відзначалося, що залучення нових інвестицій насамперед залежить від безпекової ситуації в країні.

Зачепили на зустрічі тему децентралізаційних процесів. Зазначається, що місто очікує прийняття законопроекту про приєднання громад до міст обласного значення. Мукачево хоче згуртувати навколо себе сусідні ради і стати центром об’єднаної громади, і все це без зайвих бюрократичних процедур.

У соціальній сфері дипломата цікавили новації міста в цій галузі. В Мукачеві діє унікальна програма підтримки важкохворих містян.

Минулоріч коштом програми "Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців" на матеріальну допомогу містянам було виділено 15 млн. 817 тис. грн. В тому числі 510 важкохворих мукачівців отримали 11 млн. 773 тис. гривень. І цьоргоріч програма фінансується міською владою.

В цей день Посол планує зустрітися також і з представниками румунської громади Закарпаття.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ