У міськраді Мукачева засідала «регламентна» комісія

Сьогодні 23 квітня засідала постійна депутатська комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.
Депутати опрацювали проекти рішень на чергову сесію, зокрема: «Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік» та «Про реорганізацію Мукачівського міського комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева».
Також затвердили висновок до регуляторного акта: «Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Мукачівської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Мукачева, у власність громадян».
Проект рішення «Про затвердження Положення про консультативне опитування мешканців міста Мукачева у новій редакції» комісія зняла на довивчення та повернеться до його розгляду після отримання висновку Державної регуляторної служби України. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.