Головна > Мукачівщина > Нові назви важливих об’єктів: на черговій сесії Мукачівської міської ради змінили найменування закладів (ФОТО)

Нові назви важливих об’єктів: на черговій сесії Мукачівської міської ради змінили найменування закладів (ФОТО)


17-12-2019, 18:30. Розмістив: redaktor


Порядок денний складався з 24 питань. Позачергово розглянули ситуацію, яка склалася в результаті ремонтних робіт у ЦНАПі. Начальник відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради Михайло Желізник повідомив про те, що роботи у приміщенні не проводять і відбудеться стягнення за протермінування їх виконання. Планують залучити будівельного експерта, визначать суму витрачених коштів на використання в ремонті, а також окреслять, яка частина робіт виконана. Далі – експертиза. Після цього – оголосять тендер.
Основні питання порядку денного були пов’язані із бюджетними коштами, детально зосередилися на зміні найменувань закладів. Депутати одноголосно прийняли рішення затвердити Статут Мукачівського міського комунального підприємства “Соціальна аптека” у новій редакції.
Також стало відомо, що відтепер найменування міського Будинку культури буде змінено. Депутати одноголосно вирішили затвердити Статут Будинку культури Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у новій редакції. Зазнало змін і найменування Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи. Вона матиме назву Централізованої бібліотечної системи Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.
Детально про сесію дивіться незабаром у сюжеті телеканалу “Перший кабельний”.Яна Тимчук

Повернутися назад