Ярмарок професій провели у Виноградові

Ярмарок професій провели у Виноградові


У Виноградові на базі одного із навчальних закладів відбувся ярмарок професій. На заході можна було знайти роботу або ж визначитися із вибором майбутньої спеціальності. Чимало приватних підприємств, державних установ взяли участь в імпровізованій виставці.

У Виноградівському вищому професійно-технічному училищі №34 місцевий центр зайнятості спільно із різними підприємствами провели ярмарок професій як для учнів закладу чи інших освітніх установ, так і для тих, хто зараз у пошуку роботи. Окрім приватних підприємств, захід відвідали і прикордонники. Приїздили на ярмарок і лісівники. Вони розповіли учням навчальних закладів про переваги роботи у лісі.

Чи не найбільше учасників заходу зацікавило технічне ноу-хау: один робот, яким керують за допомогою пульта, та інший, що працює на сонячній батареї. Зрештою учасників ярмарку цікавила робота та розвиток у різних сферах. Дехто вже відтепер знає, де хоче працювати у майбутньому.

Викладачі вищого професійно-технічного училища кажуть, такі заходи допомагають випускникам визначитися із майбутньою професією, а безробітним – відшукати свій рід діяльності.

Такий ярмарок професій у Виноградові організовують не вперше. Працівники ж центру зайнятості кажуть, у планах – тільки збільшувати кількість підприємств для співпраці і надалі допомагати молоді робити правильний вибір.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ