Названо найбільш затребувані професії в Україні

Названо найбільш затребувані професії в УкраїніНайбільш затребуваними в професійному плані в Україні залишаються представники сфери IT: проджект-менеджери, девелопери, тестувальники, IT-рекрутери.

З початку року кількість вакансій у цій галузі зросла на третину. А зарплата, яка і без того прив’язана до курсу долара, збільшилася на 13%. Про це повідомляє рекрутингове агенство Ancor.

Проте, незважаючи на привабливість галузі, багато IT-фахівців мігрують у пошуках заробітку в інші країни.

Топові позиції на ринку праці займають також працівники сільгоспгалузі. Фарміндустрія задає попит на медичних представників, регіональних менеджерів, продакт-менеджерів і фахівців з реєстрації. Агропрому потрібні вузькі фахівці: селекціонери, агрономи, механіки. Знання іноземних мов серед аграріїв особливо вітається.

А ось у фінансовому секторі, повідомляють рекрутери, почали активно розвиватися колекторські компанії і фірми з видачі мікропозик. В той час, як банківських працівників шукають вже не так часто.

Найбільше пропозицій роботи можна знайти в Києві. В агенції повідомляють, що в столиці в середньому в 3,5 разу більше пропозицій щодо роботи, ніж в регіонах. І зарплати в Києві в середньому вище обласних на 12-15%.

Раніше повідомлялося, що в 2018 році реальна зарплата українців зросла на 11,8%, при цьому зростання мінімальної зарплати склало 16,3%. Проте, більшість українців, навіть тих, хто працює офіційно, 50% зарплати отримують в конверті. ​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.