Допомога по безробіттю: закарпатцям змінили розмір соцвиплат

Допомога по безробіттю: закарпатцям змінили розмір соцвиплат
Після підвищення прожиткового мінімуму зростуть як мінімальні, так і максимальні виплати 
З кінця жовтня в Україні набрала чинності постанова уряду щодо мінімального розміру допомоги по безробіттю. 
Так, слідом за збільшенням прожиткового мінімуму зростуть і виплати українцям, які втратили роботу. 
Згідно з документом, з 1 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю становитиме: для застрахованих осіб, визнаних у встановленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, складає не менше 6 місяців за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування – 1630 гривень; для осіб, у яких страховий стаж менше шести місяців – 610 гривень. 
Щодо максимального розміру виплат по безробіттю, то він також збільшиться. Наразі сума рівна 7 108 гривень, тобто чотири прожиткових мінімуми. Але скоро після індексації ця сума зросте до 7 412 гривень. 
Робота без "трудових" загрожує жорсткими санкціями
Нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Юристи зазначають, що роботодавців, які відмовляють офіційно оформляти працівника, обтяжуть штрафами. розмір яких становить від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500–17000 грн.), який збільшується в разі повторного порушення. Тим особам, які не робили внесків до загальнообов'язкового державного соціального страхування штрафи передбачені вдвічі більші. ​​
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.