У прокуратурі області проведено навчально-практичні семінари(ФОТО)


У прокуратурі області проведено навчально-практичні семінари(ФОТО)


У прокуратурі Закарпатської області проведено навчально-методичний семінар на тему: «Проблемні питання застосування законодавства з питань запобігання і протидії корупції. Поняття фінансового контролю, його види та окремі питання правозастосовної діяльності в окресленій сфері».

На семінарі обговорили питання організації роботи правоохоронців щодо запобігання та протидії корупційним проявам, організації діяльності спеціально уповноважених суб’єктів у сфері запобігання та протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією, та шляхів удосконалення цієї роботи.
У заході, під головуванням прокурора області Володимира Гаврилюка, взяли участь запрошені гості семінару: начальник відділу науково-методичного забезпечення участі прокурорів у кримінальному провадженні Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, к.ю.н. Олександр Гладун, головний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, к.ю.н. Ксенія Чумак та заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, к.ю.н. Ксенія Годуєва, а також суддя Апеляційного суду Закарпатської області Іван Стан.
Прокурор області зазначив, що корупція залишається актуальною проблемою у суспільстві і найбільше вона вражає систему відносин громадян з органами державної влади, місцевого самоврядування в процесі реалізації їх конституційних прав. А тому метою проведення вказаного семінару є необхідність розробити шляхи удосконалення протидії цьому явищу з метою ефективнішого усунення суспільно небезпечних наслідків корупційних порушень. 
Відтак, Олександр Гладун розкрив учасникам семінару тему корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень. Поняття та види відповідальності.
Про поняття встановлених Законом України «Про запобігання корупції» обмежень, їх види. Обмеження щодо одержання подарунків. Порядок дій службових осіб при отриманні подарунку, а також поняття обмежень щодо суміщення і сумісництва та роботи близьких осіб. Конфлікт інтересів, його види та відповідальність про порядок та способи врегулювання конфлікту інтересів розказала Ксенія Чумак. Вона ж зупинилась на темі поняття обмежень щодо суміщення і сумісництва та роботи близьких осіб. Конфлікт інтересів, його види та відповідальність. Порядок та способи врегулювання конфлікту інтересів.
Ксенія Годуєва зосередила увагу учасників семінару на тематиці фінансового контролю, основні та додаткові вимоги та відповідальність за їх порушення.
Прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Сергій Малицький зупинився детально на застосуванні Закону України «Про запобігання корупції» та проблеми, які виникають при розгляді справ про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.
Семінар пройшов у формі діалогу та дискусії між учасниками заходу, також він дав змогу обмінятися досвідом щодо організації прокурорської діяльності у з питань додержання антикорупційного законодавства, зокрема у місцевих прокуратурах.

У прокуратурі області проведено навчально-практичні семінари(ФОТО)

У прокуратурі області проведено навчально-практичні семінари(ФОТО)

У прокуратурі області проведено навчально-практичні семінари(ФОТО)
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
ПОПУЛЯРНЕ / КОМЕНТАРІ